KAMERY24.PL
header
header2
header3
previous arrow
next arrow

Montaż systemu monitoringu wizyjnego wraz z systemem alarmowym w obiekcie w jednej z dzielnic Warszawy

Otrzymaliśmy zlecenie od Klienta na zainstalowanie systemu monitoringu wizyjnego.Mieszkanie zastaliśmy w w stanie już zamieszkałym i bardzo ładnie wykończonym    

Co więcej deweloper nie zapewnił żadnego okablowania pod system alarmowy, nie mówiąc już o systemie monitoringu.

Klient skłaniał się do zainstalowania systemu bezprzewodowego. I jeśli chodzi o zainstalowanie systemu alarmowego to bez problemu udało by się to wykonać ,natomiast zastosowanie kamer bezprzewodowych wiąże się i tak z doprowadzeniem zasilania do nich ( chyba ,ze Klient życzy wchodzić na drabinkę i co kilka dni będzie wymieniał baterie).

Po wizji lokalnej zaproponowaliśmy dodatkowo zainstalowanie systemu alarmowego, który to system będzie współpracować z w/w systemem monitoringu .

Oba systemy wykonaliśmy w wersji przewodowej ( czyli tak naprawdę konserwacja sprowadza się tak naprawdę do wymiany akumulatorów gdzieś co 3-4 lata ).Okablowanie udało się pochować w takich miejscach w mieszkaniu,że cały system wygląda jakby był systemem bezprzewodowym. (Zachęcamy do wykonania wizji lokalnej ,zawsze możemy doradzić Państwu jak wykonać taki system, aby był przede wszystkim skuteczny i wykonany w sposób estetyczny).

System alarmowy współpracował z 1 czujnikiem bezprzewodowym .Tak wykonany system daje możliwość Klientowi podglądu w każdej chwili terenu przez aplikację , otrzymywania e-maila

( po wystąpieniu alarmu zewnętrznego) wraz ze zdjęciem "intruza" który wszedł na teren niedozwolony. Cały materiał zapisywany jest na swoim niezależnym dysku.

Dodatkową zaletą obydwóch systemów jest możliwosć otrzymywania powiadomień "PUSH" z systemów oraz sms-ów z systemu alarmowego. Jest również możliwość załączenia strefy ogrodowej i samego środka z poziomu aplikacji "PERFECTA CONTROL"

Zachęcamy do obejrzenia filmu i galerii zdjęć z wykonanej całej instalacji :


gallery


gallery