KAMERY24.PL
header
header2
header3
previous arrow
next arrow

Firma

Witamy na stronach f-my VEKBIT . F-ma nasza prowadzi działalność w zakresie monitoringu wizyjnego oraz systemów alarmowych od roku 1994.
Od samego początku jesteśmy firmą oferującą wysoki poziom w dziedzinie systemów alarmowych, systemów łączności, tv. przemysłowej, kontroli dostępu jak również wykonujemy projekty i okablowanie strukturalne.

Posiadamy wszelkie potrzebne licencje i koncesje na prowadzenie działalności gospodarczej w tych zakresach.

Nieustannie rozszerzamy swoją wiedzę i kontrolujemy rynek w poszukiwaniu produktów, które jak najlepiej zabezpieczą Państwa mienie.
Nasze systemy zabezpieczają firmy prywatne, instytucje oświaty, instytucje państwowe jak również posiadłości i domy jednorodzinne. Działamy głównie na terenie województwa mazowieckiego , ale również na terenie całego kraju.

Firma VEKBIT proponuje i zapewnia stałą konserwację wykonanych instalacji swoim Klientom aby ich systemy były zawsze niezawodne. Przy montażu systemów oddalonych znacznie od miejsca zamieszkania Państwa zabezpieczamy się tak , aby urządzenia się "nie zawieszały", a jeśli coś takiego ma miejsce instalacje wykonujemy w taki sposób, aby nie trzeba było jechać na obiekt 300 km w celu zresetowania routera, tylko możemy zrobić to w sposób zdalny .
Współpracujemy ze wszystkimi stacjami monitorującymi i agencjami ochrony, które znajdują się na danym terenie.

Wszystkie stosowane urządzenia do zabezpieczenia mienia posiadają wymagane atesty oraz 2 letnią gwarancję producenta, natomiast na systemy monitoringu wizyjnego udzielana jest gwarancja 3 letnia.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie zamieszczane są wszystkie informacje na bieżąco z "życia" f-my .

Specjalizujemy się również w instalacjach alarmowych, kontroli dostępu, wideodomofonów, domofonów, sieci komputerowych, instalacji energetycznych oraz instalacji antenowych.

Przy zamontowaniu dwóch systemów na obiekcie : monitoringu wizyjnego i systemu alarmowego Klient otrzymuje konkretną informację o zdrarzeniu np. komunikat w formie sms-a o treści : alarm kuchnia wraz ze "zrzutem" obrazu, gdzie praktycznie sam może zweryfikować zdarzenie i powiadomić policję o włamaniu.

                 
Jeżeli chcecie Państwo postawić na jakość to zaufajcie f-mie VEKBIT kamery24.pl

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie montażu systemów monitoringu.

Mamy nadzieję, że referencje, które dołączamy na naszej stronie przekonają Państwa, że firma VEKBIT jest solidna, profesjonalna i rzetelna.

Zwracamy się również z prośbą o odwiedzenie naszych stron o tematyce systemów alarmowych :

oraz systemów kontroli dostępu i domofonów/wideodomofonów :

 

Z poważaniem

Robert Łabuz